Hejii kochani!
Wlasnie siedze przed telewizorem z kubkiem herbaty w reku i koncze tego posta. Niesamowicie ciesze sie ze jest coraz cieplej. Juz niedlugo zamierzam wybrac sie na lumpeksowe zakupy z Pola i Mila. Ostatnio mam duzego farta jesli chodzi second hand'y. Wracam do domu z kilkoma siatami ubran w reku. Mam nadzieje ze i tym razem znajde cos ciekawego i oczywiscie wszystko zrecenzjonuje wam w osobnym poscie.
W koncu mozna ladnie sie ubrac. Uwielbiam ta pore roku! Od razu chce mi sie robic wiecej i nie spedzam calego dnia leniuchujac przed laptopem. Wiekszosc osob ktore spedza ze mna najwiecej czasu zauwaza jak bardzo zmieniam sie pod wplywem zmiany por roku. Zima potrafie prawie z nikim nie rozmawiac i jedynym moim zajeciem jest lezenie w lozku i czytanie ksiazki. Natomiast wiosna i latem staje sie zywsza i nie potrafie usiedziec w miejscu nawet przez chwile. Wy tez tak macie?
Ostatnio wprowadzilam nawet male zmiany w moim wygladzie. Sprobowalam z przedzialkiem i nawet mi sie podoba. A jeszcze jakis czas temu widzac tak uczesana dziewczyne mowilam sobie ''O matko, jak to wyglada?''. Moj gust jak widac potrafi szybko sie zmieniac.

Masz rację :)! Nareszcie pora w której można założyć ładne ubrania :)! Pozdrawiam :*
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie.
http://krolestwoasi.blogspot.com/
Mam bardzo podobnie! Słońce jak nikt inny daje mi siły do działania. :)
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia :) Podoba mi się twój blog :)
OdpowiedzUsuńhttp://wikiwojnar4.blogspot.com/2015/05/gdzie-mnie-znajdziecie_3.html
Słońce= wyższa temperatura = lato = wakacje :D
OdpowiedzUsuńNareszcie :)))
Świetny blog ;)
Świetny post! Co ty na wspólną obserwację? Zacznij i mnie poinformuj, a na pewno się odwdzięczę ; )
OdpowiedzUsuńhttp://dzejkoob.blogspot.com/
Świetny post! Twój blog jest świetny !
OdpowiedzUsuńjeśli podoba ci się mój blog Zaobserwuj !
http://caroline369.blogspot.com/
Super, trochę zmian nigdy nie zaszkodzi! :D
OdpowiedzUsuńZapraszam na nowy post! Jeśli Ci się spodoba będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz lub zaobserwujesz mój blog. :)
Jeśli masz jakieś pytania dla mnie do Q&A możesz zadać je pod nowym postem! :)
alexandrak-blog.blogspot.com