sobota, 2 maja 2015

changes, changes, changes | littlewhitemiss


Hejii kochani!
Wlasnie siedze przed telewizorem z kubkiem herbaty w reku i koncze tego posta. Niesamowicie ciesze sie ze jest coraz cieplej. Juz niedlugo zamierzam wybrac sie na lumpeksowe zakupy z Pola i Mila. Ostatnio mam duzego farta jesli chodzi second hand'y. Wracam do domu z kilkoma siatami ubran w reku. Mam nadzieje ze i tym razem znajde cos ciekawego i oczywiscie wszystko zrecenzjonuje wam w osobnym poscie.
W koncu mozna ladnie sie ubrac. Uwielbiam ta pore roku! Od razu chce mi sie robic wiecej i nie spedzam calego dnia leniuchujac przed laptopem. Wiekszosc osob ktore spedza ze mna najwiecej czasu zauwaza jak bardzo zmieniam sie pod wplywem zmiany por roku. Zima potrafie prawie z nikim nie rozmawiac i jedynym moim zajeciem jest lezenie w lozku i czytanie ksiazki. Natomiast wiosna i latem staje sie zywsza i nie potrafie usiedziec w miejscu nawet przez chwile. Wy tez tak macie?
Ostatnio wprowadzilam nawet male zmiany w moim wygladzie. Sprobowalam z przedzialkiem i nawet mi sie podoba. A jeszcze jakis czas temu widzac tak uczesana dziewczyne mowilam sobie ''O matko, jak to wyglada?''. Moj gust jak widac potrafi szybko sie zmieniac.