sobota, 2 maja 2015

changes, changes, changes | littlewhitemiss


Hejii kochani!
Wlasnie siedze przed telewizorem z kubkiem herbaty w reku i koncze tego posta. Niesamowicie ciesze sie ze jest coraz cieplej. Juz niedlugo zamierzam wybrac sie na lumpeksowe zakupy z Pola i Mila. Ostatnio mam duzego farta jesli chodzi second hand'y. Wracam do domu z kilkoma siatami ubran w reku. Mam nadzieje ze i tym razem znajde cos ciekawego i oczywiscie wszystko zrecenzjonuje wam w osobnym poscie.
W koncu mozna ladnie sie ubrac. Uwielbiam ta pore roku! Od razu chce mi sie robic wiecej i nie spedzam calego dnia leniuchujac przed laptopem. Wiekszosc osob ktore spedza ze mna najwiecej czasu zauwaza jak bardzo zmieniam sie pod wplywem zmiany por roku. Zima potrafie prawie z nikim nie rozmawiac i jedynym moim zajeciem jest lezenie w lozku i czytanie ksiazki. Natomiast wiosna i latem staje sie zywsza i nie potrafie usiedziec w miejscu nawet przez chwile. Wy tez tak macie?
Ostatnio wprowadzilam nawet male zmiany w moim wygladzie. Sprobowalam z przedzialkiem i nawet mi sie podoba. A jeszcze jakis czas temu widzac tak uczesana dziewczyne mowilam sobie ''O matko, jak to wyglada?''. Moj gust jak widac potrafi szybko sie zmieniac.




7 komentarzy:

  1. Masz rację :)! Nareszcie pora w której można założyć ładne ubrania :)! Pozdrawiam :*

    Zapraszam do siebie.
    http://krolestwoasi.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam bardzo podobnie! Słońce jak nikt inny daje mi siły do działania. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne zdjęcia :) Podoba mi się twój blog :)
    http://wikiwojnar4.blogspot.com/2015/05/gdzie-mnie-znajdziecie_3.html

    OdpowiedzUsuń
  4. Słońce= wyższa temperatura = lato = wakacje :D
    Nareszcie :)))
    Świetny blog ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetny post! Co ty na wspólną obserwację? Zacznij i mnie poinformuj, a na pewno się odwdzięczę ; )

    http://dzejkoob.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. Świetny post! Twój blog jest świetny !
    jeśli podoba ci się mój blog Zaobserwuj !
    http://caroline369.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Super, trochę zmian nigdy nie zaszkodzi! :D

    Zapraszam na nowy post! Jeśli Ci się spodoba będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz lub zaobserwujesz mój blog. :)
    Jeśli masz jakieś pytania dla mnie do Q&A możesz zadać je pod nowym postem! :)
    alexandrak-blog.blogspot.com




    OdpowiedzUsuń